נא להמתין...

אסתר דרומי-פרופ'

אודות אסתר דרומי-פרופ'

אסתר דרומי היא פרופסור מן המניין אמריטוס באוניברסיטת תל-אביב, בעלת תואר ראשון ושני בהפרעות בתקשורת מאוניברסיטת תל אביב ודוקטורט בהתפתחות שפה מאוניברסיטת קנזס בארצות הברית. הייתה ראש החוג לחינוך מיוחד וליעוץ חינוכי באוניברסיטת תל אביב. ליוותה את הקמת החוגים להפרעות בתקשורת באוניברסיטת חיפה ובמכללת הדסה, וכן השתתפה בבניית תוכנית ללימודי דוקטורט באוניברסיטת דאלאס שבטקסס. קלינאית תקשורת בעלת ניסיון של 44 שנים, מנהלת "אקורד" - קליניקה יועצת ללקויות תקשורת, שפה ודיבור.
ספריה הקודמים פורסמו באנגלית ובעברית. ספרה הראשון עסק בהתפתחות הלקסיקון בשפה העברית, ספרה השני דן בקשר בין שפה וחשיבה, ספר נוסף מוקדש לחקר תקשורת קדם-מילית, וכן פרסמה סדרה של ספרי הדרכה לקלינאי תקשורת. לפרופ' דרומי עשרות רבות של מאמרים מדעיים ופרקים על תקשורת, שפה ודיבור בקרב אוכלוסיות מיוחדות, השתתפה במחקרים בינלאומיים רבים, יזמה וניהלה את פרויקט "קשר" להקניית שפה ודיבור לילדים עם לקויות שמיעה בישראל.

ספרים של אסתר דרומי-פרופ'

Bookly
בוקלי היא ספריית ההשאלה הדיגיטלית הראשונה בישראל ומציעה חוויית קריאה חדשנית וידידותית. מגוון הז'אנרים והספרים באתר יהיו זמינים כל הזמן ובמחיר אחיד ומשתלם!
את הספרים הדיגיטליים ניתן לקרוא באפליקציית הליקון.
מרגע שכירת הספר, ניתן לקרוא אותו במהלך חודש ימים ולהאריך בעוד 14 יום ישירות מהממשק האישי. 
בסיום חודש ההשכרה, הספר יימחק אוטומטית מהאפליקציה.
 
מגוון הספרים באתר מתחדש כל הזמן ואנו עושים מאמצים ע"מ להמשיך ולספק מבחר ומגוון ספרים שיתאים לכלל הקוראים.

הספרים יהיו נגישים בכל שעות היום, במגוון מכשירים.
 
בכל שאלה או אם נתקלת בבעיה באתר, ניתן לפנות אלינו ונשמח לעזור! 

 

 

שירות לקוחות: 052-8017121
שעות מענה שירות לקוחות
א-ה 9:00-20:00 ו 9:00-13:00
© שיווק וקידום באינטרנט Gtn | תנאי פרטיות | Bookly 2017
פיתוח אתר: מוסטש | הליקון בוקס