נא להמתין...

שלמה אריאל

אודות שלמה אריאל

נולד וגדל ברמת גן, בן להורים מקישינייב שבבסרביה. למד בלשנות עברית וכללית באוניברסיטה העברית בירושלים. קיבל תואר דוקטור לבלשנות מאוניברסיטת לונדון והיה מרצה לבלשנות תאורטית, בלשנות אנתרופולוגית והתפתחות השפה אצל ילדים באוניברסיטת לונדון ואחר כך באוניברסיטת חיפה, אוניברסיטת תל אביב והאוניברסיטה העברית. לאחר הסבה מקצועית לפסיכולוגיה קלינית (תואר שני מאוניברסיטת תל אביב), החל לעבוד כמטפל, ובמקביל החל ללמד ולהכשיר מטפלים באוניברסיטאות ובמסגרות אחרות בישראל ובעולם. אריאל הוא מייסד ויו"ר "העמותה הישראלית לטיפול במשחק". כיום, במקביל לטיפול ולהוראה בארץ, הוא מנהל תוכנית הכשרה בטיפול משפחתי בקוסובו. באמצעות הידע שרכש בבלשנות תאורטית, סמיוטיקה ואנתרופולוגיה פיתח מודל טיפולי שנועד להיות אינטגרטיבי, רב-מערכתי ורגיש להבדלי תרבות.

אריאל פרסם ספרים ומאמרים בתחומי התמחותו. הגרסה העברית של ספרו "משחקי דמיון של ילדים – ביקור בארץ הפלאות" תראה אור ב-2014. בנוסף, כתב ספרי ילדים, ביניהם הספרים "שירי משחק" ו"מילוני", וכן סיפורים ושירים להצגות תיאטרון.

אריאל הוא מלחין ונגן מפוחית בלוז. הוא הקים בין השאר את הלהקה הישראלית "דלתא 5" ("The Delta 5 Blues Band"), המבצעת חומרים מקוריים שלו בסגנונות בלוז, R&B, סול ו-Funk. כן הקים את הלהקה "Rag Mama Rag – a Country Blues Quartet". בנוסף, הוא מרצה ומנגן במפוחית במופע "בלוז" על תולדות הבלוז והמוזיקה השחורה, עם להקתו של רוי יאנג, בבתי ספר תיכוניים ברחבי הארץ.

ספרים של שלמה אריאל

Bookly
בוקלי היא ספריית ההשאלה הדיגיטלית הראשונה בישראל ומציעה חוויית קריאה חדשנית וידידותית. מגוון הז'אנרים והספרים באתר יהיו זמינים כל הזמן ובמחיר אחיד ומשתלם!
את הספרים הדיגיטליים ניתן לקרוא באפליקציית הליקון.
מרגע שכירת הספר, ניתן לקרוא אותו במהלך חודש ימים ולהאריך בעוד 14 יום ישירות מהממשק האישי. 
בסיום חודש ההשכרה, הספר יימחק אוטומטית מהאפליקציה.
 
מגוון הספרים באתר מתחדש כל הזמן ואנו עושים מאמצים ע"מ להמשיך ולספק מבחר ומגוון ספרים שיתאים לכלל הקוראים.

הספרים יהיו נגישים בכל שעות היום, במגוון מכשירים.
 
בכל שאלה או אם נתקלת בבעיה באתר, ניתן לפנות אלינו ונשמח לעזור! 

 

 

שירות לקוחות: 052-8017121
שעות מענה שירות לקוחות
א-ה 9:00-20:00 ו 9:00-13:00
© שיווק וקידום באינטרנט Gtn | תנאי פרטיות | Bookly 2017
פיתוח אתר: מוסטש | הליקון בוקס